Dansschool Badabounce Nijkerk 

'The right move'   

Eindshow Badabounce 2018 'Dance Around the World

Zaterdag 30 juni a.s. is het zover! Onze grote eindshow waarin alle dansers van klein naar groot maar liefst 4x voorbij komen in drie wervelende en professionele shows vol dans en plezier in Theater De Flint te Amersfoort. 

Dit jaar is het thema 'rond de wereld' en dit betekent dat onze street- en breakdancers ook andere dansstijlen aangaan op muziek van Zuid Amerika tot aan Afrika en verder. 

Alle dansers worden per mail en brief op de hoogte gesteld met alle info voor deze onvergetelijke dag. Mocht je toch nog vragen hebben mail ons dan gerust. 

Programma ochtendshow 1 (11.00-13.00 uur)


Groep:

Lestijd:

Swingkids 1 - Bonita

Vrijdag 14.45 – 15.30

Dancekids 1 – maandag

Maandag 16.00 – 17.00

Dancekids 2 – woensdag

Woensdag 16.00 – 17.00

Badaboyzzz 1a

Vrijdag 16.30 – 17.30

Tieners 1

Donderdag 16.00 – 17.30

Tieners 3

Maandag 17.00 – 18.30

Jongeren 1

Donderdag 17.30 – 19.00

18+

Woensdag 19.30 – 21.00

Selectie

Dinsdag & Donderdag

Badaboyzzz 3

Woensdag 19.30 – 21.00

Dancekids 3

Vrijdag 16.45 – 17.45

Bounceladies

Maandag 20.00 – 21.00

Programma middagshow (15.00 - 17.00 uur)


Groep:

Lestijd:

Swingkids – Jantina

Vrijdag 14.45 - 15.30

Dancekids 1 - woensdag

Woensdag 15.00 – 16.00

Dancekids 2 –vrijdag

Vrijdag 15.45 – 16.45

Badaboyzzz 1b

Vrijdag 16.30 – 17.30

Tieners 2

Dinsdag 16.30-18.00

Tieners 4

Woensdag 17.00 – 18.30

Jongeren 2

Maandag 18.30 -20.00

Jong-Volwassenen

Donderdag 19.00 – 20.30

Selectie

Dinsdag & donderdag

Breakdance

Dinsdag 17.00 -18.00

Badaboyzzz 2

Vrijdag 18.30 – 20.00

Badapappa's

n.v.t.


Programma avondshow 
(19.30 - 22.15 uur)


Groep:

Lestijd:

Tieners 1

Donderdag 16.00 – 17.30

Tieners 2

Dinsdag 16.30 – 18.00

Tieners 3

Maandag 17.00 – 18.30

Tieners 4

Woensdag 17.00 – 18.30

Jongeren 1

Donderdag 17.30 – 19.00

Jongeren 2

Maandag 18.30 – 20.00

Jong-Volwassenen

Donderdag 19.00 -20.30

18+

Woensdag 19.30 – 21.00

Selectie

Dinsdag & Donderdag

Bounceladies

Maandag 20.00 – 21.00

Badaboyzzz 2

Vrijdag 18.30 – 20.00

Badaboyzzz 3

Woensdag 19.30 – 21.00

Badapapa’s

n.v.t.

Breakdance

Dinsdag 17.00 - 18.00 

Fearless

Dinsdag 18.00 -19.00

Army X-treme

Dinsdag 19.00 – 20.00

Epic Freakz

Woensdag 18.30 - 19.30